vry13eg1iiejumnzmup2t8zs0rph6z


rekrutacja i headhunting

W niektórych branżach ciężko znaleźć wykwalifikowanych pracowników, mnie oni wysypują się z rękawów. Dzięki zbudowanej sieci kontaktów dostarczę Ci odpowiednie osoby szybko i z właściwymi kwalifikacjami. Potrzebujesz rąk do pracy, daj mi znać kogo szukasz. Cechuje mnie indywidualne podejście do klienta, więc pracując ze mną, to ja jestem Twoim opiekunem i traktuję Ciebie i Twój biznes wyjątkowo. Nie spotkasz się u mnie z automatem. Aż 86% klientów zdecydowało się zatrudnić kandydata z zaprezentowanych w ciągu dwóch tygodni od przedstawienia CV, dzięki czemu rekrutacje zamknęły się w miesiąc i aż 84% klientów przedłużyło umowę po okresie próbnym ze zrekrutowanymi pracownikami.

wycena uzależniona od ilości wakatów / możliwość nawiązania stałej współpracy
opłata wstępna + 100% wynagrodzenia brutto po zatrudnieniu kandydataMentoring indywidualny

Nie możesz znaleźć pracy? Nie wiesz od dlaczego nikt nie odpowiada na Twoje aplikacje? Zastanawiasz się, czy nadajesz się do danej pracy? Masz już dość szefa, który stoi Ci nad głową? Dotarłeś do ściany i nie wiesz, co masz dalej w życiu robić? W Twojej głowie kłębi się pełno czarnych myśli? Czujesz, że chcesz czegoś więcej od życia?

Jeśli choć raz powiedziałeś TAK, to jest to dobry moment żebyś się ze mną spotkał chociaż na jedną godzinę. Dzięki wspólnym warsztatom Klienci, tacy jak Ty po zajęciach warsztatowych ze mną zyskali: pomysł na siebie, strategię działań budowania własnej marki osobistej, lepszą pracę, własny biznes, wiarę w swoje umiejętności a przede wszystkim nauczyli się, jak się lepiej zaprezentować, żeby inni chcieli z nimi pracować! Skuteczność moich działań jest widoczna już w pierwszym miesiącu aktywnego wdrażania zaleceń. Motywacja wewnętrzna i nasza znajomość pozostanie na dłużej, bo lubię mieć kontakt ze swoimi kursantami, dlatego posiadam liczne rekomendacje na LinkedIn. Zapisz się jeszcze dziś!
PLN brutto1 000 / godzinęReklama do ponad 35 000 biznesowych kontaktów

Masz potrzebę zwiększenia świadomości swojej oferty? Chcesz szybko dotrzeć do klientów? Startujesz z biznesem lub nowym produktem?

Za pomocą swojej wypracowanej przez lata sieci kontaktów, mogę otworzyć Ci drzwi do potencjalnych klientów dzięki publikacjom w których zareklamuję Ciebie, budując potrzebę skorzystania z Twojej oferty. Efekty zainteresowania Twoim produktem/usługą mogą pojawić się już po pierwszej publikacji na moim profilu na LinkedIn lub w relacjach na Facebook i Instagram.
wycena indywidualnaSzkolenia sprzedażowe i szkolenia LinkedIn

Chcesz zaistnieć ze swoją ofertą do większego grona klientów? Potrzebujesz, żeby handlowcy sprzedawali więcej? Chcesz być pod ręką dla obecnych klientów?

koniecznie zgłoś się do mnie a nauczę Ciebie i Twój zespół wykorzystywać LinkedIn do sprzedaży i promocji firmy dzięki warsztatom skrojonym specjalnie na miarę Twoich potrzeb.
zapytaj o ofertę