vry13eg1iiejumnzmup2t8zs0rph6z

Co zyskali klienci na współpracy

Referencje video

a to niektóre referencje z LinkedIn®

Jestem na gorąco po szkoleniu z poruszania się w środowisku LinkedIn, które poprowadziła Marta. Jak oceniam jej wiedzę merytoryczną? LinkedIn nie ma przed nią tajemnic. Sprawiała wrażenie jakby to ona ten program/aplikację wymyśliła a nie była wyłącznie jej użytkownikiem. Szkolenie przebiegało w bardzo przyjacielskiej i luźnej atmosferze a dzięki dodatkowym/ponadprogramowym rozmowom na temat handlu dowiedziałem się wielu ciekawych informacji, które zamierzam wykorzystać prowadząc moje szkolenia z handlowcami z sieci Toyoty Motor Poland. Na każdym kroku było można dostrzec doświadczenie Marty w sprzedaży/negocjacjach. Byłaby wzmocnieniem każdej działu handlowego na stanowisku kierownika tego działu ze względu właśnie na wiedzę, ale także na charyzmę! Jestem w stanie podpisać się pod tym obiema rękami
Praca z Martą była dla mnie kolejnym doświadczeniem z Człowiekiem. Jest, powiedziałbym bezkompromisowa, ale taką drogę obrała. Ma dobry instynkt. Daje doskonały przykład tego jak pasja może przynieść satysfakcję i idący za tym sukces. Jest jednocześnie cierpliwa i wyrozumiała. Bez tych cech nie mogłaby wytrzymać ze swoimi "uczniami", którzy naprawdę mogą zadawać dziwne pytania. Zna swoją wartość, ale umie się dzielić i rozumie, że dzielenie się nie jest stratą. Marta, dziękuję za wspólny czas - Twoje szkolenie dało mi wystarczająco dużo, abym nie musiał błądzić.
"Bardzo praktyczne i indywidualne podejście do klienta. Nie "klepie" wyuczonych formułek, lecz najpierw analizuje profil klienta i dopasowuje do niego swoje szkolenie. Zdecydowanie polecam każdemu kto nie chce słuchać cytatów z książek, lecz potrzebuje rzetelnej praktycznej wiedzy i doradztwa."
"Marta, nadal nie mogę pojąć skąd ma tyle entuzjazmu w sobie, tyle energii. Swoim doświadczeniem, swoim bardzo trafnym spostrzegawczym przekazem - pozwoliła mi spojrzeć na swoją karierę z innej perspektywy ... za co serdecznie dziękuje .. Spokojnie mogę polecić współpracę wszystkim, bo efekty przyjdą"
"Niesamowicie pozytywna osoba. Świetna specjalistka - bardzo komunikatywna. Dysponuje bardzo ciekawą wiedzą. Potrafi w sposób prosty przekazać bardzo trudne kwestie dotyczące marketingu i sprzedaży. Wbrew pozorom, przynajmniej dla mnie jako dla prawnika, ta wiedza nie jest taka oczywista. Jeżeli mogę kogoś polecić, to z czystym sumieniem, Martę. Myślę, że otworzy wam oczy na różne kwestie związane z działaniem #LinkedIn. Pracowałem i na pewno będę z nią pracował. "
"Miałem przyjemność wziąć udział w szkoleniu przeprowadzonym przez Martę Olesiak. W przystępny sposób przekazana wiedza, przepracowane na żywym przykładzie case'y z dodatkowymi materiałami po szkoleniu. Moja głowa otworzyła się na Linkedin i jego możliwości... a teraz wdrażam. Dziękuję i gorąco polecam!"
Marta jest zdeterminowana do działania i angażuje się w pracy z klientem. Polecam współpracę wszystkim, którzy chcą zwiększyć sprzedaż oraz zasięgi na LI.
"Enthusiastic, determined, committed, honest and direct. With high relationship and sales skills. If Marta does not sell your service or product, I would think deeply about your service, strategy and price in your place, because there is a high probability that something is wrong on your side. I can recommend Marta with a clear conscience. "dodatkowe referencje pisemne