vry13eg1iiejumnzmup2t8zs0rph6z


Kiedy zgłaszają się do mnie tacy klienci jak Ty, zazwyczaj są na jakimś zakręcie w życiu prywatnym lub zawodowym, albo poszukują nowych pomysłów na siebie i swój biznes. W czasach, kiedy modne jest bycie celebrytą, budowanie marek a także wszelkiego rodzaju presja sukcesu osoby często czują się zagubione.

Mentoring

Dla kogo jest mentor biznesowy?

Nim podejmiesz decyzję, czy potrzebujesz mentora i zdecydujesz, by wziąć udział w programie, odpowiedz sobie na następujące pytania dotyczące tego, czy:

 • wiem, jak rozpocząć budowanie swojej marki osobistej, by osiągnąć sukces?
 • mam świadomość swoich mocnych i słabych strony?
 • umiem się samemu motywować do działania, kiedy jest źle?
 • umiem pozyskiwać klientów?
 • nie czuję skrępowania w występach publicznych?
 • nie mam problemu z nawiązywaniem kontaktów z obcymi osobami w realnym świecie?

Dobry mentor będzie umiał Ci pomóc w tych obszarach o ile znajdziesz doświadczonego mentora. Kiedy pracuję z przedsiębiorcami dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem nie tylko ze sprzedaży i marketingu, ale także komunikacji interpersonalnej. Doradztwo biznesowe, które oferuję polega również na uczeniu nawiązywania relacji i wykorzystywania uroku osobistego w sprzedaży. W końcu dobre szkolenia sprzedażowe uczą również perswazji. Żeby być przekonywującym powinieneś się znać także na mowie ciała.

Nim zostaniesz moim mentee (uczniem).

Żebym mogła zadbać o Twój rozwój zawodowy i wesprzeć marketing i sprzedaż Twojego biznesu musisz wiedzieć, po co chcesz ze mną współpracować. Może podoba Ci się to, co robię w Internecie i też byś tak chciał, a może przekonuje Cię autentyczność i szczerość, którą ujawniam w treściach dzieląc się swoim doświadczeniem. Niezależnie co Cię do mnie przekonuje i tak zaczniemy od coachingu, bo ja chcę byś wyniósł dla siebie, jak największe korzyści.

Ponadto powinieneś wiedzieć, że między mentorem a mentee potrzebna jest relacja, dzięki której zbudujemy wzajemne zaufanie. Sesje mentoringowe będą polegać na pomocy Tobie w pracy z klientami, ich zdobywaniu, rozwijaniu Twojej marki osobistej w social mediach i Internecie, ale także motywowaniu Ciebie do rozwoju i wiary w swoje możliwości.

Korzyści z mentoringu, które ode mnie dostaniesz.

Mentoring w biznesie to nie tylko rozwijanie Ciebie, ale też Twojej firmy. Rolą mentora jest wskazywanie drogi i dawanie pomysłów, a to jest moją najmocniejszą stroną. Niezależenie co robisz, ja będę chciała Cię wyróżnić na rynku.

Co już m.in. zrobiłam dla swoich klientów?

 • wymyśliłam sesje biznesowe dronem i inne niekonwencjonalne pomysły na zdjęcia,
 • zwiększyłam zasięgi na LinkedIn klientów nawet o 230%
 • za pomocą ankiet na LinkedIn pomogłam pozyskać kandydatów do pracy w branży IT,
 • zwiększyłam sprzedaż o 35% w firmie produkcyjnej za sprawą zmotywowania i wdrożenia w social media programu social selling,
 • zwiększyłam ilość umawianych spotkań w branży ubezpieczeniowej o 130%,
 • buduję marki menedżerów i zarządzających w social mediach,
 • wydałam dwie książki o sprzedaży, marketingu i social mediach (kupisz tutaj: https://mocompany.pl/moje-ksiazki/)

Sesja biznesowa dronem (realizacja: https://opasky.pl/)

Praca z mentorem, takim jak ja, to nieustanne działanie. Nie będziesz miał możliwości się obijać, bo ja regularnie będę egzekwować, to co ustalimy podczas zajęć. Moj program mentoringowy zakłada również wsparcie, kiedy zaczniesz mieć wątpliwości co do swojej skuteczności. Doskonale wiem, jak trudno jest się zmotywować, gdy piasek wieje w oczy. Ponadto, że sama się stale rozwijam, czuję się zobowiązana do przekazywania wiedzy dla dobra Twojego rozwoju.

Czy jesteś już gotowy na posiadanie swojego mentora? Zacznijmy razem Twój indywidualnie skrojony program mentoringowy.

Zapraszam

Marta Olesiak

tel:535 506 508

Kategorie: Rozwój

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *