vry13eg1iiejumnzmup2t8zs0rph6z

Wideo opinie klientów

Opinie klientów z LinkedIn®

Jestem na gorąco po szkoleniu z poruszania się w środowisku Linkedin, które poprowadziła Marta. Jak oceniam jej wiedzę merytoryczną? Linkedin nie ma przed nią tajemnic. Sprawiała wrażenie jakby to ona ten program/aplikację wymyśliła a nie była wyłącznie jej użytkownikiem. Szkolenie przebiegało w bardzo przyjacielskiej i luźnej atmosferze a dzięki dodatkowym/ponadprogramowym rozmowom na temat handlu dowiedziałem się wielu ciekawych informacji, które zamierzam wykorzystać prowadząc moje szkolenia z handlowcami z sieci Toyoty Motor Poland. Na każdym kroku było można dostrzec doświadczenie Marty w sprzedaży/negocjacjach. Byłaby wzmocnieniem każdej działu handlowego na stanowisku kierownika tego działu ze względu właśnie na wiedzę ale także na charyzmę! Jestem w stanie podpisać się pod tym obiema rękami
Marcin Stolarek
TRENER SPRZEDAŻY W TOYOTA MOTOR POLAND
Praca z Martą była dla mnie kolejnym doświadczeniem z Człowiekiem. Jest, powiedziałbym bezkompromisowa, ale taką drogę obrała. Ma dobry instynkt. Daje doskonały przykład tego jak pasja może przynieść satysfakcję i idący za tym sukces. Jest jednocześnie cierpliwa i wyrozumiała. Bez tych cech nie mogłaby wytrzymać ze swoimi "uczniami", którzy naprawdę mogą zadawać dziwne pytania. Zna swoją wartość, ale umie się dzielić i rozumie, że dzielenie się nie jest stratą. Marta, dziękuję za wspólny czas - Twoje szkolenie dało mi wystarczająco dużo, abym nie musiał błądzić.
Piotr Stachura
PREZES ZARZĄDU PEKO SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA
"Bardzo praktyczne i indywidualne podejście do klienta. Nie "klepie" wyuczonych formułek lecz najpierw analizuje profil klienta i dopasowuje do niego swoje szkolenie. Zdecydowanie polecam każdemu kto nie chce słuchać cytatów z książek, lecz potrzebuje rzetelnej praktycznej wiedzy i doradztwa."
Michał Wroński
OWNER W OPTIMA BROKER UBEZPIECZENIOWY SP. Z O.O.
"Marta, nadal nie moge pojąć skąd ma tyle entuzjamu w sobie, tyle energii. Swoim doświadczeniem, swoim bardzo trafnym spostrzegawczym przekazem - pozwoliła mi spojrzeć na swoją karierę z innej perspektywy ... za co serdecznie dziękuje .. Spokojnie mogę polecić współpracę wszystkim, bo efekty przyjdą"
Marcin Baran
MARKETING COORDINATOR W FEB - FABRYKA E-BIZNESU SP. Z O.O.
"Niesamowicie pozytywna osoba. Świetna specjalistka - bardzo komunikatywna. Dysponuje bardzo ciekawą wiedzą. Potrafi w sposób prosty przekazać bardzo trudne kwestie dotyczące marketingu i sprzedaży. Wbrew pozorom, przynajmniej dla mnie, jako dla prawnika, ta wiedza nie jest taka oczywista. Jeżeli mogę kogoś polecić, to z czystym sumieniem, Martę. Myślę, że otworzy wam oczy na różne kwestie związane z działaniem #LinkedIn. Pracowałem i na pewno będę z nią pracował. "
Michał Modro
RADCA PRAWNY W KANCELARIA MODRO SPÓŁKA KOMANDYTOWA
"Miałem przyjemność wziąć udział w szkoleniu przeprowadzonym przez Martę Olesiak. W przystępny sposób przekazana wiedza, przepracowane na żywym przykładzie case'y z dodatkowymi materiałami po szkoleniu. Moja głowa otworzyła się na Linkedin i jego możliwości... a teraz wdrażam. Dziękuję i gorąco polecam!"
Tomasz Kośmider
DYREKTOR J ACADEMY BUSINESS CLUB
Marta jest zdeterminowana do działania i angażuje się w pracy z klientem. Polecam współpracę wszystkim, którzy chcą zwiększyć sprzedaż oraz zasięgi na LI.
Krzysztof Zmorzyński
WSPÓLNIK INSTOL SP. Z O.O., PRODUCENT OPROGRAMOWANIA SCOUT
"Enthusiastic, determined, committed, honest and direct. With high relationship and sales skills. If Marta does not sell your service or product, I would think deeply about your service, strategy and price in your place, because there is a high probability that something is wrong on your side. I can recommend Marta with a clear conscience. "
Marcin Rutecki
STANOWISKOE-COMMERCE & ONLINE MARKETING STRATEGIST W INFRON,

Referencje klientów