vry13eg1iiejumnzmup2t8zs0rph6z


Konsultacje online lub offline

Potrzebujesz się nauczyć sprzedawać, chcesz wyróżnić się na rynku pracy lub konkurecji a może masz inne potrzeby? Spotkajmy się i porozmawiajmy.

Powyżej 6h współpracy dostajesz rabat 15% taniej
400PLN/ h plus koszty dojazdu powyżej 50km od Gdyni


Rekrutacja

W niektórych branżach ciężko znaleźć wykwalifikowanych pracowników, mnie oni wysypują się z rękawów. Dzięki moim zasięgom dostarczę Ci odpowiednie osoby. Potrzebujesz rąk do pracy, daj mi znać kogo szukasz.

wycena uzależniona od ilości wakatów / możliwość nawiązania stałej współpracySzkolenia sprzedażowe

Twoi handlowcy nie pozyskują nowych klientów a Ty widzisz jak konkurencja się rozwija? Te warsztaty są najlepszym rozwiązaniem, ponieważ w zależności od Twojej branży, spotykamy się i działamy w terenie albo na LinkedIn, albo za pomocą innych dróg dotarcia do klienta. Klienci którzy z nich skorzystali zauważyli wzrost nowych szans sprzedażowych nawet o 235% już w pierwszym miesiącu.

zapytaj mnie o ofertęWsparcie dla firm w social mediach

Najczęściej zgłaszają się do mnie klienci, dla których wyzwaniem jest rozpoczęcie działań w social mediach. Ich pracownicy są nieprzekonani do pozyskiwania klientów w ten sposób. Od początku prowadzenia firmy przeszkoliłam wielu malkontentów ze sprzedaży i marketingu w mediach społecznościowych. Dziś z dumą patrzę, jak rosną i prężnie działają. Niektórzy moi klienci zlecają mi prowadzenie za nich ich profili firmowych, wtedy to ja piszę odpowiedni content po ustaleniu zagadnień i prowadzę marketing treści klienta. Startująca firma dzięki mnie zyskuje reklamę na LinkedIn® do ponad 22 000 obserwujących. Często też zwiększam sprzedaż u moich klientów dzięki szkoleniu sprzedażowemu dla Działu Handlowego i Marketingu z pozyskiwania nowych klientów. Pomaga w tym również praca nad rozpoznawalnością Twojej firmy w wybranych social mediach.
wycena uzależniona od zakresu działań i ilości uczestników, pakiety do wykorzystania lub stała współpraca już
od 5500PLN/miesięcznie