vry13eg1iiejumnzmup2t8zs0rph6z


Dzień pracy w Twojej firmie

Brak pracowników, duża rotacja, brak sprzedaży to wyzwania klientów którzy skorzystali z mojej obecności w ich firmie. Wielokrotnie zdarza się tak, że zgłasza się do mnie klient, który ma świadomość, że potrzebuje coś zmienić, ale sam nie wie do końca co. Zaprasza mnie wtedy wraz z moimi pomysłami do pracy ze swoim zespołem. Dzięki temu mam możliwość po ustaleniu działań wpierw przez telefon wybadać mocne i słabe strony organizacji i zaproponować usprawnienia. Potrzebujesz mnie w swojej firmie na żywo, porozmawiajmy o terminie.

Każdy kolejny dzień 15% taniej

4000PLN/ dzień plus koszty dojazdu


Rekrutacja

W niektórych branżach ciężko znaleźć wykwalifikowanych pracowników, mnie oni wysypują się z rękawów. Dzięki moim zasięgom dostarczę Ci odpowiednie osoby. Potrzebujesz rąk do pracy, daj mi znać kogo szukasz.

wycena uzależniona od ilości wakatówBudowanie marki osobistej - mentoring sprzedażowy i marketingowy

Klienci, którzy skorzystali z moich usług mentoringu ze sprzedaży i marketingu zbudowali swoją markę osobistą jednocześnie pozyskując nowych klientów. Dzięki temu, że tworzymy profesjonalne profile w social mediach takich, jak LinkedIn, Facebook, Instagram klienci stają się bardziej widoczni ze swoją ofertą. Bieżące wsparcie w obsłudze YouTube, kreowanie pomysłów, budowanie zasięgów dzięki mojej rozpoznawalności pod ich publikacjami pomaga szybciej dotrzeć do zainteresowanych ich ofertą klientów. Też tak chcesz? Zapisz się jeszcze dziś.

Powyżej 6h współpracy w miesiącu rabat 15% od łącznej wyceny.

400PLN/ 60 minutReklama do moich czytelników

Płatne reklamy dały Ci zimne, jak lód leady z których nic nie wyszło? Nie masz czasu na pozyskiwanie nowych klientów a Twoi handlowcy mają nadmiar pracy przez kolegów i koleżanki na kwarantannach? Codziennie czyta mnie stałe grono przedsiębiorców i ekspertów w social mediach. Sam profil LinkedIn ma ponad 21 000 obserwujących. Biuletyn, który publikuję regularnie subskrybowało już blisko 5000 osób. Miesięcznie w ten profil zagląda ponad 3000 osób. Profil Facebook natomiast ma już ponad 4000 obserwujących. Pracuję ponad 4 lata na te wyniki, bo nie są to puste cyfry a osoby z którymi mogę porozmawiać. To pozwoliło mi zarobić dla mojego klienta jedną publikacją 40 500pln a innym przekazywać osoby faktycznie zainteresowane współpracą. Ta forma kampanii w branży finansowej wygenerowała 12 ciepłych kontaktów już pierwszego dnia. Ponadto, kiedy ktoś rezygnuje z oferty mojego klienta, jestem w stanie dowiedzieć się, co nie zadziałało i dać informację zwrotną, by mój klient mógł się rozwijać.

Pakiet podstawowy już od

4000PLNWsparcie dla firm w social mediach

Najczęściej zgłaszają się do mnie klienci, dla których wyzwaniem jest rozpoczęcie działań w social mediach. Ich pracownicy są nieprzekonani do pozyskiwania klientów w ten sposób. Od początku prowadzenia firmy przeszkoliłam wielu malkontentów ze sprzedaży i marketingu w mediach społecznościowych. Dziś z dumą patrzę, jak rosną i prężnie działają. Niektórzy moi klienci zlecają mi prowadzenie za nich ich profili firmowych, wtedy to ja piszę odpowiedni content po ustaleniu zagadnień i prowadzę marketing treści klienta. Startująca firma dzięki mnie zyskuje reklamę na LinkedIn® do ponad 22 000 obserwujących. Często też zwiększam sprzedaż u moich klientów dzięki szkoleniu sprzedażowemu dla Działu Handlowego i Marketingu z pozyskiwania nowych klientów. Pomaga w tym również praca nad rozpoznawalnością Twojej firmy w wybranych social mediach.

wycena uzależniona od zakresu działań i ilości uczestników, pakiety do wykorzystania lub stała współpraca już

od 5500PLN/miesięczniePotrzebujesz innego wsparcia?