vry13eg1iiejumnzmup2t8zs0rph6z

Budowanie marki osobistej - mentoring sprzedażowy i marketingowy

Klienci, którzy skorzystali z moich usług mentoringu ze sprzedaży i marketingu zbudowali swoją markę osobistą jednocześnie pozyskując nowych klientów. Dzięki temu, że tworzymy profesjonalne profile w social mediach takich, jak LinkedIn, Facebook, Instagram klienci stają się bardziej widoczni ze swoją ofertą. Bieżące wsparcie w obsłudze YouTube, kreowanie pomysłów, budowanie zasięgów dzięki mojej rozpoznawalności pod ich publikacjami pomaga szybciej dotrzeć do zainteresowanych ich ofertą klientów. Też tak chcesz? Zapisz się jeszcze dziś.

Powyżej 6h współpracy w miesiącu rabat 15% od łącznej wyceny.

350PLN/ 60 minut


Dzień pracy w Twojej firmie

Wielokrotnie zdarza się tak, że zgłasza się do mnie klient, który ma świadomość, że potrzebuje coś zmienić, ale sam nie wie do końca co. Sprzedaż w social mediach to dla niego i jego zespołu jest nowość. Nie znając do końca swoich potrzeb zaprasza mnie do pracy ze swoim zespołem. Wtedy mam możliwość po ustaleniu działań wpierw przez telefon wybadać mocne i słabe strony organizacji i zaproponować usprawnienia. Audyt sprzedażowo - marketingowy ma na celu nie tylko porozmawianie o tym, co trzeba zrobić lepiej, ale wdrożenie tego od razu. Też potrzebujesz mnie w swojej firmie na żywo, porozmawiajmy o terminie.

Każdy kolejny dzień 30% taniej

3500PLN/ dzień plus koszty dojazdu


Wsparcie dla firm w social mediach

Najczęściej zgłaszają się do mnie klienci, dla których wyzwaniem jest rozpoczęcie działań w social mediach. Ich pracownicy są nieprzekonani do pozyskiwania klientów w ten sposób. Od początku prowadzenia firmy przeszkoliłam wielu malkontentów ze sprzedaży i marketingu w mediach społecznościowych. Dziś z dumą patrzę, jak rosną i prężnie działają. Niektórzy moi klienci zlecają mi prowadzenie za nich ich profili firmowych, wtedy to ja piszę odpowiedni content po ustaleniu zagadnień i prowadzę marketing treści klienta. Startująca firma dzięki mnie zyskuje reklamę na LinkedIn® do ponad 20 000 obserwujących. Często też zwiększam sprzedaż u moich klientów dzięki szkoleniu sprzedażowemu dla Działu Handlowego i Marketingu z pozyskiwania nowych klientów. Pomaga w tym również praca nad rozpoznawalnością Twojej firmy w wybranych social mediach.

wycena uzależniona od zakresu działań i ilości uczestników, pakiety do wykorzystania lub stała współpraca już

od 4000PLN/miesięcznie

Potrzebujesz innego wsparcia?