vry13eg1iiejumnzmup2t8zs0rph6z


Indywidualne warsztaty

Co w ramach zajęć otrzymasz: wsparcie w tworzeniu Twojego skutecznego profilu na LinkedIn®, który pomoże wypromować Twoje kompetencje lub wsparcie w tworzeniu skutecznego CV, nabyciu kompetencji sprzedażowych lub utworzeniu własnego biznesu. Blisko 90% klientów, którzy skorzystali z tych zajęć indywidualnych zgłosiło się z następującymi problemami: - zderzam się ze ścianą jaką jest cisza po rekrutacji, - brakuje mi klientów, - idzie mi idzie a potem jak jest spadek to mam doła, - jestem z tym wszystkim sam i żona jeszcze mi marudzi, że za mało zarabiam, - rzygać mi się chce, gdy patrzę na laptop służbowy, - nie mam wsparcia w firmie, - nie wiem, co mógłbym w życiu robić, - LinkedIn® mi nie daje klientów!!! Klienci, którzy skorzystali z tej oferty uwierzyli w siebie, swoje umiejętności i zobaczyli jaką wartość wnoszą do firmy swojego szefa lub klienta. Teraz czas na Ciebie!

Powyżej 6h współpracy dostajesz rabat 15% taniej
500PLN/ h plus koszty dojazdu powyżej 50km od Gdyni


Rekrutacja i headhunting

W niektórych branżach ciężko znaleźć wykwalifikowanych pracowników, mnie oni wysypują się z rękawów. Dzięki moim zasięgom dostarczę Ci odpowiednie osoby. Potrzebujesz rąk do pracy, daj mi znać kogo szukasz. Cechuje mnie indywidualne podejście do klienta, więc pracując ze mną, to ja jestem Twoim opiekunem i traktuję Ciebie i Twój biznes wyjątkowo. Nie spotkasz się u mnie z automatem.

wycena uzależniona od ilości wakatów / możliwość nawiązania stałej współpracySzkolenia sprzedażowe

Twoi handlowcy nie pozyskują nowych klientów a Ty widzisz jak konkurencja się rozwija? Te warsztaty są najlepszym rozwiązaniem, ponieważ dostaniesz ode mnie mierniki efektywności dla działań handlowców, plany ilościowe i kwotowe na sprzedaż swojej oferty za pomocą LinkedIn®, albo za pomocą innych dróg dotarcia do klienta. Na warsztatach będzie głównie praktyka, bo tak najlepiej przyswaja się wiedzę. Klienci którzy z nich skorzystali zauważyli wzrost nowych szans sprzedażowych nawet o 235% już w pierwszym miesiącu.

MOŻEMY RAZEM PRACOWAĆ W TWOJEJ FIRMIE, HYBRYDOWO LUB ONLINE. Dzięki tym szkoleniom zaoszczędzisz na kosztach marketingu
zapytaj mnie o ofertęWsparcie dla firm w social mediach

Najczęściej zgłaszają się do mnie klienci, dla których wyzwaniem jest rozpoczęcie działań w social mediach. Ich pracownicy są nieprzekonani do pozyskiwania klientów w ten sposób. Od początku prowadzenia firmy przeszkoliłam wielu malkontentów ze sprzedaży i marketingu w mediach społecznościowych. Dziś z dumą patrzę, jak rosną i prężnie działają. Niektórzy moi klienci zlecają mi prowadzenie za nich ich profili firmowych, wtedy to ja piszę odpowiedni content po ustaleniu zagadnień i prowadzę marketing treści klienta. Startująca firma dzięki mnie zyskuje reklamę na LinkedIn® do ponad 22 000 obserwujących. Często też zwiększam sprzedaż u moich klientów dzięki szkoleniu sprzedażowemu dla Działu Handlowego i Marketingu z pozyskiwania nowych klientów. Pomaga w tym również praca nad rozpoznawalnością Twojej firmy w wybranych social mediach.
wycena uzależniona od zakresu działań i ilości uczestników, pakiety do wykorzystania lub stała współpraca już
od 6875PLN/miesięcznie